CSS Menu Expand Css3Menu.com

کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم
کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم

منوها بازشونده هستند، کلیک کنید!
کیمیا

سلام
اگر دنبال چیز خاصی آمده‌اید، از قسمت موضوعات استفاده کنید؛ ضمنا از منوی آبشاری هم غافل نشوید.
اگر نظر نمی‌دهید -که احتمالش زیاد است- لطف کنید با رای‌دادن به مطلبی که خوانده‌اید، اثری از این که اینجا بودید، برایم بگذارید؛ آدم است دیگر، دلش خوش است به رفت و آمد.
فعلا همین
یاعلی

بخش‌های ویژه
می‌خواهم کمک کنم
به کیمیا چه امتیازی می‌دهید؟
طبقه بندی موضوعی
ترجمه‌ی کیمیا به دیگر زبان‌ها
لوگوها
امکانات
filesell

مسلم است که حضور در فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی لزوما به مفهوم حضور فیزیکی و فعالیت تولیدی و اجرایی در آن نیست، بلکه گاهی حمایت از این نوع فعالیت‌ها، خود نیز مشارکتی تأثیرگذار محسوب می‌شود. درست مثل انواع مشارکتی که مردم در تشکیل هیئات مذهبی و برگزاری مراسم ولادات و وفیات ائمه‌ی معصومین علیهم‌السلام دارند. مشارکتی کاملا خودجوش، با انواع گوناگون نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و مالی و....

از طرفی همانطور که می‌دانیم امروزه بخش وسیعی از فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی به فضای مجازی کشیده شده که با پشت سرگذاشتن دو بُعد زمان و مکان، حیطه‌ی فعالیت و تأثیرگذاری آن، بسیار وسیع شده و حتی در اقصی نقاط جهان مخاطبان خاص خود را پیدا می‌کند.

گروه کیمیا از ۱۳74 با تشکیل یک هیأت مذهبی در غرب تهران و برگزاری مراسم‌های مذهبی، اردوهای زیارتی، چاپ نشریه در سطح محل و... فعالیت خود را آغاز نمود و از سال 1384 نیز وارد عرصه تولید، توزیع و انتشار محتوای فرهنگی مذهبی و ادبی در فضای مجازی شد که ایجاد و راه‌اندازی سایت کیمیا، گروه ادبی تک‌مضراب و... از جمله‌ی فعالیت‌های آن می‌باشد.

این گروه از آغاز فعالیت خود با تکیه بر توانایی‌های فنی و مالی مدیریت خود (هر چند کم و محدود) فعالیت‌های خود را تا به امروز ادامه داده است و با توجه به سیاست‌های اجرایی و مستقل‌اندیش خویش، تاکنون از حمایت‌های هیچ نهاد یا ارگان دولتی و خصوصی استفاده ننموده است.

پس‌از گذشت حدود 20 سال، به منظور بالا بردن سطح کمی و به خصوص کیفی فعالیت‌های گروه در حوزه‌های گوناگون، نیاز به تأمین هزینه‌های فعالیت‌ها از منابع مستقل به وضوح حس می‌شود.

به همین منظور علاقمندان به مشارکت در تأمین هزینه‌های فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی گروه کیمیا می‌توانند با مشارکت مالی در تأمین هزینه‌ها، جزو حامیان این مجموعه فرهنگی، مذهبی قرار بگیرند.

به همین منظور، با استفاده از سامانه‌ی پرداخت آنلاین، علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از کلیه‌ی کارت‌های بانکی عضو شبکه‌ی شتاب، مبلغ مورد نظر خود را، به هر میزان که تمایل و توانایی دارند، به حساب گروه کیمیا واریز نمایند. این پرداخت‌ها می‌تواند به صورت موردی بوده و یا اینکه به صورت ماهانه (با توجه به نیت پرداخت کننده) انجام پذیرد.

همچنین تقاضا می‌شود نام و نام خانوادگی کامل خود را جهت ثبت در سایت به عنوان حامی مالی حتما ذکر کنید. لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید چرا که در آینده احتمال دارد نام‌های کوچک از سایت حذف گردد.

گفتنی است مبالغ دریافتی صرف اموری مانند: برگزاری مراسم‌های مذهبی، راه‌اندازی پروژه‌های جدید فرهنگی و علمی، تهیه و تولید محتوای مذهبی و فرهنگی به صورت‌های مختلف مقاله، محصولات چندرسانه‌ای و...، هزینه‌های اجرایی به روزرسانی سایت، تأمین سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای لازم جهت فعالیت‌های گروه، تأمین جوایز مسابقات ادبی و مذهبی، تأمین هزینه‌های برگزاری همایش‌ها و نشست‌های ادبی، کارگاه‌های تخصصی ادبی و مذهبی و... و اقلام تبلیغاتی و… می‌گردد.

جهت ورود به سامانه پرداخت آنلاین گروه کیمیا، روی تصویر زیر کلیک کنید.

درگاه

 


هدایت به بالای صفحه