مشارکت در تأمین هزینه‌های گروه کیمیا :: کیمیا

CSS Menu Expand Css3Menu.com

کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم


کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم

تاریخ امروز
کیمیا

سلام
۱. کیمیا -از سال ۱۳۸۴ تا حالا- دیگر تبدیل به مرجعی شده برای تمام کارهایی که در دنیای مجازی و بعضا غیرمجازی انجام می‌دهم که خیلی هم زیاد است. اگر فقط برای خواندن چرندیات بنده اینجا آمده‌اید، یا دست‌نوشته‌ها را از منوی وبلاگ ببینید یا به این آدرس سر بزنید: ndoustali.blog.ir
۲. اگر دنبال چیز خاصی آمده‌اید، از قسمت موضوعات استفاده کنید؛ ضمنا از منوی آبشاری و مخصوصا کلمات کلیدی یا همان تگ‌ها هم غافل نشوید. برای دسترسی به نام شاعران و دسته‌بندی اشعار آیینی از زیرمنوی به بهانه‌ی شعر استفاده کنید.
۳. وجود شعر از شاعران مختلف در کیمیا -چه آیینی و چه غیر آن- لزوما به معنای تایید محتوا یا -احتمالا- گرایش فکری خاص شاعر نیست. اینجا در واقع دفتر شعر من است. سعی می‌کنم هر شعری که می‌خوانم را در آن ثبت کنم. در واقع این‌ها انتخاب‌های بنده نیست، فقط اشعاری است که می‌خوانم. سعیم بر این است که حتی‌المقدور شعرهایی که شاعرش ناشناس است را ثبت نکنم.
۴. اگر علاقه دارید شعرتان در کیمیا ثبت شود، بنده با افتخار در خدمتم؛ اثرتان را یا یک قطعه عکس از خودتان -جسارتا با حفظ شئونات- در اندازه‌ی ۱۵۰ در ۴۰۰ پیکسل به ایمیل kimia514@gmail.com یا آی‌دی تلگرامی @naser_doustali ارسال کنید.
فعلا همین
یاعلی

لوگوها
دنبال چی می‌گردید؟
پیگیر کیمیا باشید
بخش‌های ویژه
می‌خواهم کمک کنم
به کیمیا چه امتیازی می‌دهید؟
آخرین نظرات
امکانات
مجوز کرییتیو کامنز
محتوای کیمیا توسط ناصر دوستعلی تحت مجوز Creative Commons ارجاع-غیرتجاری-انتشار یکسان 4.0 بین‌المللی قرار دارد.


مسلم است که حضور در فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی لزوما به مفهوم حضور فیزیکی و فعالیت تولیدی و اجرایی در آن نیست، بلکه گاهی حمایت از این نوع فعالیت‌ها، خود نیز مشارکتی تأثیرگذار محسوب می‌شود. درست مثل انواع مشارکتی که مردم در تشکیل هیئات مذهبی و برگزاری مراسم ولادات و وفیات ائمه‌ی معصومین علیهم‌السلام دارند. مشارکتی کاملا خودجوش، با انواع گوناگون نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و مالی و....

از طرفی همانطور که می‌دانیم امروزه بخش وسیعی از فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی به فضای مجازی کشیده شده که با پشت سرگذاشتن دو بُعد زمان و مکان، حیطه‌ی فعالیت و تأثیرگذاری آن، بسیار وسیع شده و حتی در اقصی نقاط جهان مخاطبان خاص خود را پیدا می‌کند.

گروه کیمیا از ۱۳74 با تشکیل یک هیأت مذهبی در غرب تهران و برگزاری مراسم‌های مذهبی، اردوهای زیارتی، چاپ نشریه در سطح محل و... فعالیت خود را آغاز نمود و از سال 1384 نیز وارد عرصه تولید، توزیع و انتشار محتوای فرهنگی مذهبی و ادبی در فضای مجازی شد که ایجاد و راه‌اندازی سایت کیمیا، گروه ادبی تک‌مضراب و... از جمله‌ی فعالیت‌های آن می‌باشد.

این گروه از آغاز فعالیت خود با تکیه بر توانایی‌های فنی و مالی مدیریت خود (هر چند کم و محدود) فعالیت‌های خود را تا به امروز ادامه داده است و با توجه به سیاست‌های اجرایی و مستقل‌اندیش خویش، تاکنون از حمایت‌های هیچ نهاد یا ارگان دولتی و خصوصی استفاده ننموده است.

پس‌از گذشت حدود 20 سال، به منظور بالا بردن سطح کمی و به خصوص کیفی فعالیت‌های گروه در حوزه‌های گوناگون، نیاز به تأمین هزینه‌های فعالیت‌ها از منابع مستقل به وضوح حس می‌شود.

به همین منظور علاقمندان به مشارکت در تأمین هزینه‌های فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی گروه کیمیا می‌توانند با مشارکت مالی در تأمین هزینه‌ها، جزو حامیان این مجموعه فرهنگی، مذهبی قرار بگیرند.

به همین منظور، با استفاده از سامانه‌ی پرداخت آنلاین، علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از کلیه‌ی کارت‌های بانکی عضو شبکه‌ی شتاب، مبلغ مورد نظر خود را، به هر میزان که تمایل و توانایی دارند، به حساب گروه کیمیا واریز نمایند. این پرداخت‌ها می‌تواند به صورت موردی بوده و یا اینکه به صورت ماهانه (با توجه به نیت پرداخت کننده) انجام پذیرد.

همچنین تقاضا می‌شود نام و نام خانوادگی کامل خود را جهت ثبت در سایت به عنوان حامی مالی حتما ذکر کنید. لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید چرا که در آینده احتمال دارد نام‌های کوچک از سایت حذف گردد.

گفتنی است مبالغ دریافتی صرف اموری مانند: برگزاری مراسم‌های مذهبی، راه‌اندازی پروژه‌های جدید فرهنگی و علمی، تهیه و تولید محتوای مذهبی و فرهنگی به صورت‌های مختلف مقاله، محصولات چندرسانه‌ای و...، هزینه‌های اجرایی به روزرسانی سایت، تأمین سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای لازم جهت فعالیت‌های گروه، تأمین جوایز مسابقات ادبی و مذهبی، تأمین هزینه‌های برگزاری همایش‌ها و نشست‌های ادبی، کارگاه‌های تخصصی ادبی و مذهبی و... و اقلام تبلیغاتی و… می‌گردد.

جهت ورود به سامانه پرداخت آنلاین گروه کیمیا، روی تصویر زیر کلیک کنید.

درگاه

 

هدایت به بالای صفحه